Mimari yapı projelerinin kullanım fonksiyonuna göre, değişken taşıma trafiğine uyumlu asansör sistemleri kurmak detaylı analiz ve bütçe gerektirir. Asansör kuyu ölçülerinin yeterli olmadığı ortamlarda veya inşaatla parametrelerin değişkenlik gösterdiği yapılarda  ihtiyaç duyulan özel tasarımlara, MAKSİLİFT Proje Yönetim Ekibi`nin her projeye özel asansör sistem çözümleri ile ulaşabilirsiniz.

HER PROJEYE ÖZEL MAKSİLİFT ASANSÖR ÇÖZÜMLERİ

Metro, alışveriş merkezi, hastane, üst geçit, iş merkezi ve üniversite gibi kullanım yoğunluğu yüksek olan kamu alanlarında, maksimum sayıdaki insanın ve yükün minimum zamanda hedeflenen konuma ulaştırılmasının amaçlandığı projelerde; MAKSİLİFT Asansör Proje Ekibi, trafik hesabını ve analizlerini en ideal ve en ekonomik şekilde planlayarak; kurumların  maliyetlerini aşağıya çekerek, en fazla sayıda kişiyi, en kısa sürede taşımayı amaçlar. Kullanıcıların ise duraklarda bekleme sürelerini kısaltıp, ilgili destinasyonda konforlu bir şekilde ulaşım imkanı sunar.

 

Ticari ve Ofis Binaları ​

 

MAKSİLİFT;  konut asansörleri, ticari bina asansörleri, yük asansörleri, araç asansörleri, sedye asansörleri, servis monşarj asansörleri, yamaç asansörleri ve engelli asansör çözümleri ile her bina tipine uygun taşıma çözümleri tasarlar, imal eder ve montajını yapar.

 

Hastaneler, SağlıkTesisleri

 

Aynı zamanda MAKSİLİFT, yenilenmesi, güvenliğinin arttırılması ve standartlara uygun duruma getirilmesi gereken asansörlere modernizasyon hizmeti sunar. Standart veya özel çözüm MAKSİLİFT Asansör Sistemleri, her türlü yapının mimarisine kolaylıkla uyum sağlar.

 

Yüksek Binalar

 

İlk yerli Asansör Üreticisi MAKSİLİFT, tüm mimari projelere özel çözümler sağlayan ürünleriavantajlı fiyatlara sunarak, pazarda sürdürülebilirliğini amaçlar.

Proje yöneticileri, MAKSİLİFT Asansör’ün sunduğu yerli üretim ayrıcalıklarından bazıları olan montaj sonrası teknik ekip desteği, hızlı yedek parça tedariği ve bakım-onarım hizmeti ile fayda sağlamaya devam eder.